Dlhopisy

DIFFERENT CARS

Od nášho vzniku v roku 2018, poskytujeme klientom profesionálne služby v oblasti individualneho dovozu automobilov, na základe našich dlhoročných skúseností máme do dnešného dňa predaných vyše 500 vozidiel.

Ako využijeme získané prostriedky?

Nadobudnutie budovy Showroomu vo SVITE

Finančné prostriedky budú použité na nákup budovy, v ktorom sídli Showroom vo Svite. Budova bude slúžiť ako záloh pre investorov, jej predajná hodnota je 1,2 milióna eur a nákupná cena 500 000 €.

Nákup nových vozidiel prostredníctvom dražieb

Časť finančných prostriedkov bude použitá na nákup vozidiel za účelom ich ďalšieho predaja a vytvárania zisku.

8 %

VÝNOS

2 000 €

MIN. VÝŠKA INVESTÍCIE

MESAČNE

PRIPISOVANIE ÚROKOV

01.05.2025

SPLATNOSŤ DLHOPISU

1 000 000 eur

OBJEM EMISIE

Mať autobazár kde sú automobily vystavené vonku na parkovisku, znehodnocované vplyvmi počasia, to sme nikdy nechceli. Podľa nás je to pre klienta, ktorý si kupuje svoje vysnívané autíčko, veľmi neosobné. Preto sme zvolil Showroom, v ktorom sú vozidlá vystavené vo vnútri a klientom sa odovzdávajú previazané mašľou.

Momentálne podnikáme v prenajatých priestoroch vo Svite, do ktorých sme už investovali viac ako 200 000 tisíc eur a plánujeme ich odkúpiť. Disponujeme jedinečným know – how pri nákupe vozidiel prostredníctvom dražieb v Taliansku, Nemecku a Belgicku. Týmto spôsobom sme nadobudli už viac ako 500 vozidiel.

Takto nadobudnutý automobil automaticky odchádza na kompletný detailing, čo znamená ošetrenie a leštenie laku, tepovanie, ošetrenie a čistenie interiéru. Po detailingu je vozidlo odoslané na kompletnú kontrolu do nášho servisu, po doručení originál dokladov sa odváža na KO, STK, EK, doklady na úradný preklad a na typové schválenie na úrad dopravy. A až následne po kompletnom servise, úprave a so slovenským technickým preukazom sa vozidlo odovzdáva zákazníkovi.

Veľmi nás teší podpora našich fanúšikov, na Instagrame nás sleduje viac ako 130tis.ľudí, na Facebooku viac ako 3500 ľudí. Naše inzeráty nájdete aj na Autobazar.eu, TiPCARS.cz a MOBILE.DE, pod ktorý patria aj ďalšie portály.

Je dôležité dodať, že rodina našich spolupracovníkov sa postupne rozrastá a k 10 zamestnancom tento rok pribudnú ďalší.